Pubg Mobile 11.Sezon Ödülleri Belli Oldu !

pubg mobile sezon 11 odulleri tarihi belli oldu - Pubg Mobile 11.Sezon Ödülleri Belli Oldu !

Popüler Battle Royale oyunlarından PUBG Mobile, yeni bir döneme giriş yapmaya hazırlanıyor. 2019 yılının bitişiyle birlikte sezon 10, yerini sezon 11’e bırakıyor. Sızdırılan videolarda PUBG Mobile Sezon 11 ödülleri ve tarihi de belirli oldu. Yeni sezon ile birlikte birçok yeni eşya içeren Royale Pass, kullanıcılarını memnun edeceğe benziyor.

PUBG Mobile Sezon 10, 7 Ocak Salı günü sona eriyor. Yeni sezon genelde eski sezonun hemen ardından geliyor bu yüzden Sezon 11 için fazla beklemek zorunda kalınmayacak. Gelen raporlara göre 8 Ocak veya hemen sonrası için yeni sezon ve güncellemenin gelmesi bekleniyor.

pubg mobile sezon 11 odulleri tarihi belli oldu 1 - Pubg Mobile 11.Sezon Ödülleri Belli Oldu !

PUBG Mobile Sezon 11 ödülleri oyuncuları sevindirecek. Yeni sezon ile birlikte birçok yeni kostüm ve kaplama da Royale Pass ile birlikte sunulacak. Bunlardan bir tanesi MK 14 keskin nişancı tüfeği kaplaması. MK 14 ile birlikte bir paraşüt kostümü de gelecek. Elmas seviyesine ulaşan Royale Pass sahipleri MK 14 kaplamasını kazanırken, yeni paraşüt görünümü için de As seviyesine ulaşmak gerekecek.

Ayrıca Vikendi haritası için bir yeni değişiklik geliyor. Geçtiğimiz aylarda PUBG Steam sürümünde Vikendi haritasına gelen güncelleme ile birlikte kar bisikleti, motosikletin yerini almıştı. Sezon 11 ile birlikte gelen güncelleme ile birlikte PUBG Mobile oyuncuları da kar bisikleti sürebilecek.

PUBG Mobile’ın Noel zamanı içindeki kazancı da belli oldu. Tencent Games, sadece Noel zamanı oyun içi ödemelerden 8.5 milyon dolar gelir elde etti. 2018 yılındaki 1.6 milyon dolar gelire kıyasla yüzde 431 artış söz konusu. Analistlere göre PUBG Mobile için harcanan 8.5 milyon dolar, Aralık ayında yapılan oyun harcamalarının yüzde 5‘ini oluşturduğunu da belirtti.

Kaynak : https://shiftdelete.net/pubg-mobile-sezon-11-odulleri-tarihi-belli-oldu
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478