5 Ocak 2020 Sigara Zam Fiyatları ! Sigaraya Zam Var mı ?

Yeni yılda sigaraya zam var mı? 2020’de sigaralar zamlanacak mı? Yayınlanan yeni zamlı sigara fiyatları gerçeği yansıtıyor mu? 5 Ocak 2020 tarihinde sigara zammı olacak mı? Sosyal medyada yayılan listeler ilgili gerçekleri haberimizde düzenledik. İşte gerçekler.

Yeni yıla girer girmez gündeme düşen ve herkesin dilinde dolaşan 5 Ocak 2020 Sigara zam olayı herkes tarafından kötü olarak yorumlandı. Sosyal medya ve bazı internet sitelerinde gündeme gelen bu olay gerçeği yansıtıyor mu ?

5 Ocak 2020 Sigara Zam Fiyat Listesi

Firmalar şu şekilde açıklık getirdi;

“Gerçek olmayan ve kurgulanmış görseller ile servis edilen, ne amaçla yapıldığını anlayamadığımız bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Bu tür söylentileri resmi kaynaktan teyid etmeden inanmamak gerekiyor. Söylentilere itibar etmeyiniz.

Son yapılan zamlardan sonra yerli tütün ve tütün ürünlerine olan talepte adeta patlama yaşandı. Sigara fiyatlarının yüksek oluşu tiryakileri ekonomik çözümlere yöneltiyor. Sarma tütün kullanmaya başlayan tiryakiler sigara maliyetlerini 1/3 oranında düşürüyorlar.

Kaynak: https://www.finans365.com/2020-yili-zamli-sigara-fiyatlari-listesi-yayinlandi-sigaraya-zam-var-mi-yeni-sigara-fiyatlari/14482/

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478