<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Acun Ilıcalı, Hadiseye sevgili ile alakalı soru sordu ! - Kbtmedya

Acun Ilıcalı, Hadiseye sevgili ile alakalı soru sordu !

Hadise - Acun Ilıcalı, Hadiseye sevgili ile alakalı soru sordu !

Dün akşam Dominik’te meydana gelen Survivor 2020’nin birleşme partisine görüntülü olarak bağlanan Hadiseye Acun Ilıcalı sevgili ile ilgili sorular sordu.

Acun Ilıcalının kanalı olan TV8’de yayınlanan halk tarafından sevilen yarışma programı Survivor’da geçtiğimiz gün birleşme partisi yapıldı. Partiye görüntülü ile katılan Hadise adada aşk var mı diye bir soru sorunca Acun Ilıcalı’da bu şekilde bir soruyu Hadise’ye sordu.

acun ilicali birlesme partisine baglanan hadise 13116802 8513 m - Acun Ilıcalı, Hadiseye sevgili ile alakalı soru sordu !

Sevgilisinin evinden bağlandı

Hadise, Dominik’e evden bağlandı. Sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evinde olduğu ortaya çıkan Hadise, konuyu Sercan ile Nisa aşkına getirince Acun Ilıcalı’dan beklenmedik bir hamle geldi.

Hadise’nin Sercan ve Nisa’yı ima ederek “Survivor’da yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusuna Ilıcalı, “Aşk doğuyor diyemeyiz. Öyle bir bilgi yok şu anda bizde” dedi. Ilıcalı, “Sen bu aşk kokularını çok iyi alıyormuşsun. Ama ben de alıyorum. Sen Dominik’ten koku alıyorsan ben de Türkiye‘den bazı kokular alıyorum Hadise. Neler söylemek istersin?” diye sordu. Acun’un sorusuyla kahkaha atan Hadise, “Aşk çok güzel bir şey. Bunu sen de çok iyi bilirsin” yanıtını verdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478