Atakan için Kristal Çocuk İddiası Atıldı !

img 1 - Atakan için Kristal Çocuk İddiası Atıldı !

Bir anda sosyal medyaya bomba gibi düşen 5 ayda 250 kitap okuyan Atakan için Kristal Çocuk iddiaları ortaya atıldı. Peki Kristal çocuk kimlere denir ?

Atakan’ın bir anda sosyal medyada gündeme gelmesi ile bir çok kişinin aklına gelen Kristal Çocuk, düşünceleri herkesi merak içinde bekletti. Peki Atakan gerçekten Kristal çocuk olabilir mi ?

İndigo ve Kristal Çocuk kimlere denir ?

2000’den doğan kişiler için konulan bu tanım 1995’den önce doğan kişiler için İndigo çocuk olarak adlandırılıyorlar. İndigo çocuklar 1994’den önce doğmuş olan çocuklar için kullanılan bir tanım. 1995’den sonra doğan çocuklara bilim ve teknoloji açısından daha zeki olmalarını sağladığı için Kristal Çocuk tanımı konmuş durumda.

atakan 1024x675 - Atakan için Kristal Çocuk İddiası Atıldı !

Gözleri iri, etkili ve anlamlı bakar, bilgelik dolu bakışları vardır. İndigo çocuklar ile benzer özellikler paylaşsalar da teknoloji ve bilgi birikiminin getirdiği yenilikler sayesinde daha bilge olabilirler. Kristal çocuklar tanım olarak 1995’ten sonra doğanları belirtir. Teknolojinin hızlı ivmesi ile de 2000’den sonra doğanlar büyük öneme sahiptir.

Kristal Çocukların Özellikleri

Kristal çocuklar sevecenlerdir. Uzun, yoğun ve dikkatli bakarlar. Kişilikleri manyetiktir. Sevecen tavırlar gösterir, müzikle, felsefe ile ilgilenirler. Özgün bir işaret dilleri vardır. Telepat özelliklere sahiptirler. Düşündüğünüzü hissederek ona göre konuşurlar. Sanatçı ve yaratıcı özellikleri vardır. Konuşmaya başladıklarında geçmiş yaşam anılarından bahsederler. 

Denge duyguları mükemmel olmakla birlikte yemek alışkanlıklarında da sebze ve meyveye düşkündürler.

Atakan’ın Röportajı

Sosyal Medya’nın Atakan Hakkında Tepkisi

Atakan Kayalar’ın sosyal medyada gündem olmasına ve göz önünde bulundurulması hakkında düşünceleriniz neler ? Yorumlarda belirtmeyi ve bizimle paylaşmayı unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478