Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Bebeği Görüntülendi

Sosyal medyadan sır gibi sakladıkları çiftin bebekleri görüntülendiği iddia edildi.

2017 yılında sade bir törenle evlenen çiftin bebekleri geçtiğimiz günlerde dünyaya gözünü açtı. Yaklaşık 10 günlük olan bebekleri objektiflerden saklayan çift, ilk fotoğrafı 40’ı geçtikten sonra atacaklarını söylemişlerdi.

Fakat sosyal medyada önceki gün bomba gibi düşen bir iddia fotoğraf sonucu, Karan bebeğin görüntüleri ortaya çıktığı iddia edildi. 3 Kilo 650 gram ağırlığında dünyaya gelen Karan bebeğin basına herhangi bir fotoğrafı sızmazken, magazin gündemine oturan fotoğraf hakkında Özçivit çifti henüz bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan bu fotoğraftaki bebeğin, çiftin oğulları Karan olduğu öne sürüldü. Fahriye Evcen’in kucağında uyuduğu görülen bebeğin takipçileri sevindirirken kimi de fotoğrafın eski olduğunu öne sürdü.

Şimdilik fotoğraftaki bebeğin Karan olup olmadığı bilinmemekte. Peki Karan bebek ne zaman ve kaç kilo dünyaya gelmişti? Karan, 14 Nisan’da sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti. 3 kilo 670 gram ağırlığındaki ve 52 cm boyundaki erkek bebeğe Instagram hesabı bile açılmıştı.

Reklam Teklifi

Ayrıca reklamlardan milyon liralar kazanan çiftin, henüz 10 günlük olan bebekleri için rekor bir teklif aldığı da iddia edilmişti.