Chucky’nin Yeni Görüntüsü Yayınlandı

Katil kukla, yeni filmi için görünüşü değiştirdi. Yeni görüntüsü onu şeytani bir oyuncak haline getirdi. Chucky’nin yaratıcısı Hamill, görseli “O,bir oyuncaktan fazlası… O, senin en iyi arkadaşın” notuyla paylaşırken hayranlarını ve korku filmi sevenleri 21 Haziran’da sinemalara davet etti.

Yeni uyarlamada daha teknolojik bir bakış açısı alacak. Söylentilere göre oyuncak bebek Chucky’nin (Buddy) cinayetlerinin sebebi, ön üretim sırasında bir işçinin oyuncak üzerindeki şiddet sınırlandırmasını kaldırması olacak.

Filmin ana karakteri, Andy adında ‘zeki ve ilginç’ bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor. Duyma problemleri olan Andy, sosyal açıdan da oldukça tuhaf. Annesi ise Buddy oyuncaklarının satıldığı mağazada çalışan Karen adında bir kadın. Film; Karen’ın, oğluna ‘bozuk’ olan oyuncağı doğum günü hediyesi olarak götürmesiyle başlıyor.

Başrollerinde Aubrey Plaza, Gabriel Bateman, Brian Tyree Henry ve Tim Matheson gibi isimlerin bulunduğu yeni Child’s Play filmi hakkında siz neler düşünüyorsunuz?