<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Corona Vaka Sayısı Arttı ! İşte Detaylar !! - Kbtmedya

Corona Vaka Sayısı Arttı ! İşte Detaylar !!

Sağlık Bakanı - Corona Vaka Sayısı Arttı ! İşte Detaylar !!

Sağlık Bakanı Koca’dan son dakika gelen açıklama ile Corona vaka sayısında artış olduğu yönündeydi. Kaç kişi virüs kaptı ? İşte detaylar;

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter’dan vaka sayısının 47’ye yükseldiğini belirtti. Attığı twitte önlemleri sıkı uygulayın demeyi de unutmadı. Açıklamasında bugün 29 vaka olduğunu belirtti.

Sağlık koca 1024x542 - Corona Vaka Sayısı Arttı ! İşte Detaylar !!

Sağlık Bakanı Koca’nın açıklaması;

” Bugün 29 yeni tanı kondu. Yeni tanı konanlarla birlikte toplam hasta sayımız 47 oldu. Son 29 vakanın tamamı doğrudan veya dolaylı olarak ABD, Ortadoğu ve Avrupa temaslıdır, 3’ü Umreden döndü. Yurt dışı teması risk olmaya devam edecek. Tedbirleri sıkı uygulayalım.”

Tedbir ve Panik Zıttır Açıklaması

Sağlık Bakanı Koca bu açıklamasından sonra saatler önce ” Salgın vakalarında olayların KONTROLDEN ÇIKMASININ BELLİ BAŞLI FAKTÖRLERİNDEN BİRİ PANİKTİR. Tedbir ve panik, birbirinin zıddıdır. Tedbirlere uyarsak HASTALIĞIN YAYILIMINI KONTROL ALTINA ALABİLİRİZ. Virüsle temas ihtimallerini sıfırlamak zorundayız.” diyerek önemini belirtti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478