Cristiano Ronaldo, Berkcan Güven ile fotoğrafını paylaştı !

Cristiano ronaldo - Cristiano Ronaldo, Berkcan Güven ile fotoğrafını paylaştı !

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Berkcan Güven ile çekildiği fotoğrafa yer verdi. Cristiano, Berkcan’la çok iyi vakit geçirdiğini belirtti.

Berkcan Güven ve Cristiano Ronaldo, Clear sponsorluğunda bir araya gelmiş ve ufak bir challenge yapmışlardı. Juventus’un 7 numaralı oyuncusu Cristiano Ronaldo ise videonun üzerinden geçen uzun zamanın ardından dün Berkcan Güven’le olan fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Cristiano Ronaldo, Berkcan Güven ile çekilen fotoğrafını paylaştı:

068e26ec94d11df3bbe67c1da248639342902028 - Cristiano Ronaldo, Berkcan Güven ile fotoğrafını paylaştı !

Berkcan Güven’le çekilen fotoğrafını paylaşan Cristiano, paylaşımında ‘Clear Türkiye tarafından organize edilen ‘crossbar challenge’da Berkcan ile çok iyi zaman geçirdim.’ ifadesine yer verdi. Cristiano, yaptığı paylaşıma Türkçe ‘#GösterKendini’ etiketini de eklemeyi unutmadı.

Berkcan Güven ve Efe Uygaç, Cristiano Ronaldo ile çektikleri videoda kendisiyle röportaj yapmayı da ihmal etmemişlerdi. İkili, Ronaldo’ya kendisinin antrenmanları, Türkiye ve şu an beraber oynadığı milli takımdaki stoper oyuncumuz Melih Demiral hakkındaki sorular yöneltti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478