Dark 2.Sezon 1.Bölüm İzle

Dark - Dark 2.Sezon 1.Bölüm İzle

Sevilen ve akılları karıştıran dizi olan Dark 2.sezon 1.Bölüm ile karşımızda. Zaman yolculuğu ve doğrusal olmayan bir diziyi seyretmek ve anlamak çok kolay değil maalesef.

Dark hatırla - Dark 2.Sezon 1.Bölüm İzle

“Kim kimin çocuğu?”, “Kimin nasıl bir ilişkisi var?” diye soru işaretleri içerisinde kaybolduğumuz ilk bölümden sonra yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor. 

Küçük bir kasabada bir çocuğun kaybolması ile başlayan hikâye, bizleri gizemli bir yolculuğa sürüklüyor. Dört ailenin etrafında dönen senaryoda üç jenerasyonunun birleşmesi, kaotik bir ağ yaratıyor haliyle.

Dark hatırlatma - Dark 2.Sezon 1.Bölüm İzle

Şimdi gelelim dizinin nereden ve nasıl izleneceğine.

Dark 2.Sezon İzle !

Dark’ın 2.sezonu herkesin de bildiği üzere Netflix’de yayınlanmaktadır.

Hatırlatmaya Devam Edelim

Bu kısmın büyük çoğunluğu Onedio’dan Alıntıdır.

H.G. Tannhaus Almanya‘da bir saat ustası. Dark‘ın ilk sezonunda da izleyicileri daha sonra zaman yolculuğunu icat eden bir bilim insanı olduğuna inandırdı.

Dark’in zaman yolculuğu söz konusu olduğunda bilmeniz gereken şey, karakterlerin 33 yıllık aralıklarla zaman içinde geriye ve ileriye doğru hareket ettikleri. Birinci sezonda en önemli üç zaman çizelgesi ise 1953, 1986 ve 2019.

Dizide, altı genç çocuk kayboluyor. Winden mağaralarındaki bütün bu kaybolma vakaları ise gizemli rahip Noah ile bağlantılı.

s eff279f07c727aee6ca4ddcc58511701a38686b9 - Dark 2.Sezon 1.Bölüm İzle

Bu altı çocuğun adları ise Jonas Kahnwald, Erk Obendorf, Yasin Friese, Mikkel Neisen, Mads Nielsen ve Helge Doppler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478