<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Deadpool 3 Filmi Marvel Etiketiyle Resmen Geliyor - Kbtmedya

Deadpool 3 Filmi Marvel Etiketiyle Resmen Geliyor

Deadpool 3 marvel - Deadpool 3 Filmi Marvel Etiketiyle Resmen Geliyor

Ryan Reynolds müjdeyi verdi. Disney ve Marvel Stüdyoları, aynı ekiple Deadpool 3 için çalışmalara resmen başladı.

Deadpool 3 filmini bekleyen hayranları oldukça sevindirecek bir yeni yıl haberi geldi.

Fox ile yapılan ilk iki filmin ardından hem oyuncu hem de yapımcı olarak karşımıza çıkan Ryan Reynolds’un yeni bir macera için kamera karşısına geçip geçmeyeceği uzun süredir merak ediliyordu. Disney’in Fox’u satın almasından sonra tüm evreni sıfırlayacağı ve Marvel Sinematik Evreni’ne dahil etmek için yapımları tekrar uyarlayacağını biliyorduk. Ama 18 yaş sınırına rağmen gişede oldukça iyi bir rakam elde eden Deadpool’un da aynı kaderi paylaşıp paylaşmayacağı belirsizdi. Ancak stüdyodaki herkes, seyircilerle aynı fikirde gibi görünüyor çünkü Reynolds, Deadpool 3 için çalışmalara başlandığını açıkladı.

Live With Kelly and Ryan adlı sabah programına katılan Reynolds, iki sunucuya da tüm takımın Deadpool 3 üzerinde çalıştığını söyledi. Üstelik sadece bu da değil, filmin Marvel Stüdyoları ile hayata geçirildiğini de sözlerine ekledi.

“Evet, şu anda tüm ekiple çalışıyoruz. Şimdi Marvel Stüdyoları’na geldik, aniden büyük lige girmiş gibiyiz. Bu biraz çılgınca. Yani evet, üzerinde çalışıyoruz.”

Deadpool 3 - Deadpool 3 Filmi Marvel Etiketiyle Resmen Geliyor

Disney’in MCU’ya uyup uymadığına bakılmaksızın daha fazla Deadpool filmi çekileceği tahmin ediliyordu. Joker’in bu yıl aldığı gişe başarısına kadar Deadpool, 18 yaş ve üstü filmler listesinde gişede en çok hasılat elde etmiş yapımdı. Her bir film dünya çapında 780 milyon dolardan daha fazla gelir elde etti. Haliyle Marvel Sinematik Evreni’ne de geldikten sonra Disney’in yapacağı harcamalarla birlikte Deadpool’un çok daha iyi bir sonuç elde etmesi bekleniyor.

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak Sorusu Yanıt Buldu mu?

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda da ikinci filmin yönetmenliğini üstlenmiş olan David Leitch açıklamalarda bulunmuş ve teklif geldiği takdirde yeni film için de yönetmenlik koltuğuna seve seve oturacağını ifade etmişti. Ayrıca filmin senaristleri yeni gelecek filmin de aynı şekilde 18 yaş ve üzeri etiketiyle beyaz perdedeki yerini alacağını söylemişlerdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478