Disney yıldızı Cameron Boyce, uykuda hayatını kaybetti

Cameron Boyce - Disney yıldızı Cameron Boyce, uykuda hayatını kaybetti

Disney yapımlarında ‘çocuk yıldız’ olarak ismini duyuran aktör Cameron Boyce, 20 yaşında hayatını kaybetti. Genç oyuncunun bir gün önceki paylaşımı ise yürek burktu.

Disney yapımlarında ‘çocuk yıldız’ olarak ismini duyuran aktör Cameron Boyce, 20 yaşında hayata veda etti. Aile adına açıklama yapan bir sözcü, Boyce’un uykusunda geçirdiği bir nöbet nedeniyle yaşamını yitirdiğini söyledi.

“SÜRE GELEN TIBBİ BİR DURUM”

Boyce, Amerikalı dev yapım şirketi Disney’in “Descendants” isimli filminde ve televizyon şovu Jessie’deki rolü ile tanınıyordu. Cameron Boyce’un ölümü ile ilgili yapılan açıklamada “süre gelen tıbbi bir durumu” olduğu da belirtildi.

disney yildizi cameron boyce uykuda hayatini 12219595 4968 m - Disney yıldızı Cameron Boyce, uykuda hayatını kaybetti

KÜÇÜK YAŞTA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Genç aktör, Mirrors isimli korku filminde rol alarak şov dünyasına adım attı. Ardından da ünlü Amerikalı aktör Adam Sandler‘ın Grown Ups isimli filminde rol aldı. Boyce’un ismini duyuran ise Disney kanalında yayınlanan Jessie isimli dizi oldu.

BİR GÜN ÖNCE SİYAH BEYAZ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Disney Televizyonu da Boyce’un ölümü ile ilgili bir taziye mesajı yayımladı ve “O genç yaşından itibaren insanların hayatlarında bir fark yaratma arzusu ile doluydu” denildi. Cameron Boyce ölümünden bir gün önce, siyah beyaz bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Ailesi adına yapılan açıklamada, “içinde bulunduğumuz bu çok zor zamanda, yaşadıklarımıza özen gösterilmesini istiyoruz” denildi.

disney yildizi cameron boyce uykuda hayatini 12219595 5551 m - Disney yıldızı Cameron Boyce, uykuda hayatını kaybetti
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478