Friends Dizisinden Özel Bölüm Haberi geldi !

Friends - Friends Dizisinden Özel Bölüm Haberi geldi !

Dünya da sevilen ve çok ilgi gören dizi Friends özel bölümü ile geri geliyor. Oyuncuları mutlu haberler vermeye başladı. Detaylar konumuzda.

Uzun zamandır oyuncuların bir araya gelip yeni bir şeyler yapmasını isteyen izleyiciler sonunda bu dileklerine kavuşuyorlar. Dizinin bu sene 25. yıl dönümü kutlanıyor ve oyuncular buna özel olarak Warner Bros ile anlaşma yaptılar.

147965 480x270 - Friends Dizisinden Özel Bölüm Haberi geldi !

İlk haber Jennifer Aniston’dan geldi. Friends ekibi ile yeni bir proje üzerinde durduğunu belirten Aniston izleyicileri mutlu etti. Bu haber üzerine HBO Max ile anlaştıkları iddiaları ortaya atıldı.

Ardından diğer bir Friends oyuncusu olan Matthew Perry’nin 5 Şubat’ta Twitter’dan ilettiği “Büyük haber geliyor” sözleri ile izleyiciler tekrardan umut beslemeye başladı. Bu haber üzerine yıllar sonra ABD yapımı olan dizinin başlayacağı resmi bir anlam kazanmış oldu.

friendscast - Friends Dizisinden Özel Bölüm Haberi geldi !

HBO Max’te yayınlanacak olan dizinin lansması Nisan ayında olması düşünülüyor. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Matthew Perry’nin özel bölümde alacakları rol için 3 milyon ila 4 milyon dolar arasında ödeme yapılacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478