Game of Thrones 8. Sezonu Yayınlandı ! Nereden ve nasıl izleriz ?

gott - Game of Thrones 8. Sezonu Yayınlandı ! Nereden ve nasıl izleriz ?

Sabah saatlerinde ABD’de yayınlanan dizinin ilk bölümü, Türkiye de özel bir platformda Türkçe Altyazılı olarak yayınlanacak. Peki herkesin aklında olan nasıl izleriz sorusunun cevabı var mı ? GoT kısaltmalı dizi hakkında olan tüm ayrıntıları bu konumuzda görebilirsiniz.

Dünya genelinde on milyonlarca hayranı bulunan dizi, 8. sezon ilk bölümüne de adeta fırtına gibi başladı. İlk bölümü izlemek isteyen bireyler ise, ‘Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm nasıl ve nereden izlenir?’ sorusu ile meraklarını gidermeye çalışıyor. Peki, Türkçe altyazı ile GOT nereden izlenir?

got - Game of Thrones 8. Sezonu Yayınlandı ! Nereden ve nasıl izleriz ?

GoT hangi kanalda yayınlanacak ?

GoT ABD’de yayınlanmasının ardından 24 saat geçmeden Digiturk tarafından Türkçe altyazılı bir şekilde seyircilere sunulacak.

GoT Bölümler Hakkında Bilgi

1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak
2. Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak
3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak
4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak
5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak
6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

gott - Game of Thrones 8. Sezonu Yayınlandı ! Nereden ve nasıl izleriz ?

Dizi Bildiğiniz “Hastalık” Sebebi Oldu!

Avustralya’da dizi bazı eyaletlerde sabah 09.00, doğu eyaletlerinde saat farkı nedeniyle 11.00’de yayımlandı. Dizinin heyecanla beklenen son sezonunun başlamasından önce on binlerce çalışanın hastalık izni alabileceği uyarısı yapıldı.

Dizinin yayın saati saat farkı sebebiyle Avustralyalı ve Yeni Zelandalıların mesai saatine denk gelince, çalışanlar sahte hastalık izni almaya başladı. Hafta sonundan itibaren binlerce kişinin hastalık izni aldığı ortaya çıktı. Hafta sonu birçok sosyal medya hesabından hastalık izni almak için uygun dilekçe örnekleri paylaşıldı.

Ülkenin en büyük hukuk bürolarından Slater and Gordon, çalışanlara işlerini riske atmamak için hasta olduklarını söylemeleri yerine normal izin almaları tavsiyesinde bulundu.

Avustralyalı iş avukatı Daniel Stojanoski, diğer haftalarda da insanların izin alacağını tahmin ettiğini söyleyerek, “Sahte izin almak yerine patronlardan esneklik istenilmeli, yalan söyleyerek hastalık izni almak ciddi hukuki sorunlar doğurabilir” uyarısında bulundu.

Westeros adlı bir dünyada geçen diziyi izleyebilmek için hasta olduğunu iddia ederek işe gelemeyen kişilerin “Westerositis” hastalığına yakalandığı esprisi yapılıyor.

god1 - Game of Thrones 8. Sezonu Yayınlandı ! Nereden ve nasıl izleriz ?

Game of Thrones 8.Sezon Trailer

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478