Game of Thrones’in yan dizisiyle ilgili yeni detaylar !

Game of Thrones ‘in final sezonunun hemen bitmesi ardından hemen yeni yan dizi çekimlerine başlayan ekip bu sefer Game of Thrones’un geçmişini anlatacak. Yeni dizi hakkında pek bir şey bilinmediği için George R. R. Martin bizim bu acımıza son verip ufak detaylar paylaştı.

Binlerce yıl öncesini anlatacak olan dizi Ak Gezenleri merkezine alarak bize sunacak. Dizinin başrolünde Naomi Watts bulunuyor.

Gönlümüzde taht kuran Stark hanesi bu dizide de yerlerini alacak. Fakat bildiğiniz üzere binlerce yıl geriye gittiğimiz için bizim bildiğimiz Starklar değil kurucuları olacak.

Dizide Starklar olur da Lannisterlar eksik mi kalır ? Tabiki de onlarda bulunuyor. Yan dizimizde borçlarına sadık olan Lannisterların kurucusunu da görücez. Onları da öyle hemen göremeyeceğiz ilk olarak yaşadıkları yeri göreceğiz burası da Casterlyler.

Yeni yan dizimizde toplamda 100 krallık olacakmış. Biz daha 7 krallık ile zor başa çıkarken bu yeni dizide 100 krallık ile nasıl başa çıkalacak cidden merak konusu.

Dizinin yeni ismi konusunda hala belirlenmiş bir şekilde değil. Uzun Gece, En Uzun Gece ve içinde bilimum gece geçen fikirler olsa da hala daha net bir karar verilebilmiş değil.

Oyuncu kadrosunu merak edenler için işte oyuncu kadrosu;

Dizinin yayınlanma tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Umarım dizi 2020’ye yetişir. Sizin gibi bizlerde merakla bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı “Türk sevmesinde etkin biriyim.”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478