Gigi Hadid’in Twitter Hesabı Hacklendi

gigihadidd - Gigi Hadid'in Twitter Hesabı Hacklendi

Sürekli gündemde olan ve hiç gözden düşmeyen Gigi Hadid’in 9 milyon takipçili Twitter hesabı dün hacklendi. Gigi Hadid’in hesabında paylaşılan yazılar genelde siyasi içerikli idi.

“Keşke II. Dünya Savaşı’nı Almanlar kazansaydı”

“Hitler, kötü hiçbir şey yapmadı” 

“Donald Trump’a oy veriyorum, çünkü o gelmiş geçmiş en iyi başkan” tweet’leri atıldı.

Gigihadid - Gigi Hadid'in Twitter Hesabı Hacklendi

İlk başlarda tepki yiyen ünlü model olayın anlaşılmasından sonra müdahale edildi ve durum kurtarıldı. Daha sonradan da hesabının hacklendiğini bu şekilde duyurdu;

https://twitter.com/GiGiHadid/status/1127073332350869504

Gigi Hadid Kimdir ?

Gigi Hadid23 Nisan 1995 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya, ABD‘de doğmuştur. Tam ismi Jelena Noura Hadid’dir. Babası Filistinli Mohamed Hadid, annesi Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster‘dır. Bella adında kız kardeşi ve Anwar adında erkek kardeşi vardır. Annesi ve babası 2000 yılında boşanmıştır. Gigi Hadid, 2013 yılında Malibu High School’dan mezun oldu. Liseden mezun olduktan sonra New York‘a taşındı. Modellik yapmaya başladı. Aynı zamanda New York’ta bir üniversite olan The New School’da eğitimine devam etmektedir.

2011 yılında Img Modellik ajansı bağlıbaşlamıştır. Aslında henüz iki yaşındayken ünlü Guess şirketinin “Baby Guess” reklamında da oynadı. 2012 yılından itibaren yeniden Guess markasının yüzü oldu. İlk kez 2014 yılında Desigual markasının defilesi için podyuma çıktı.

2014 yılında sevgilisi Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson‘ın ”Surfboard” adlı şarkısının klibinde oynadı. 2015 yılının Ocak ayında Maybelline markası için katalog çekimlerinde bulundu. 2015 yılında Pirelli takvimi için poz verdi.

Gigi Hadid, Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ve popstar Joe Jonas ile birlikte olduktan sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren “One Direction” adlı müzik gurubundan ayrılan Zayn Malik ile birliktedir.

Kaynak : Kbtmedya
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478