<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı iddiaları resmileşti ! - Kbtmedya

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı iddiaları resmileşti !

1233 - Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı iddiaları resmileşti !

Hadise’nin Kaan Yıldırım’ın köpeği ile paylaşım yapmasının ardından sosyal medya ayağa kalktı. Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı iddiaları ortaya atıldı.

Geçtiğimiz yıl Ezgi Eyüpoğlu’ndan boşanan Kaan Yıldırım aradan geçen süreden sonra Hadise ile gündeme düştü. Bundan daha fazlası ise Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin aileleri tanıştığı ortaya atıldı.

Hekimoğlu dizisinde rol alan Kaan Yıldırım ile ilişkisi olduğu söylenen Hadise’nin aileleri ile tanıştığı ve Kaan Yıldırım’ın ailesinin Hadise’yi sevdiği iddia ediliyor.

Bu Fotoğraf ile yakalandılar

Hadise instagram - Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı iddiaları resmileşti !

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkının iddiaları işte bu fotoğraf ile ortaya çıktı. Çıkan iddiaya göre köpek Kaan Yıldırım’ın. Çiftin çıkan iddialarının üzerinden çok geçmeden yeni bir haber daha geldi.

İlişkileri yeni başlayan çift çok geçmeden birbirlerinin aileleri ile tanıştı iddiaları ortaya atıldı. Magazin sitelerinde dolaşan haberlere göre ikilinin ilişkisi 4 ay önce başlamış. Bu yakınlaşmayı sağlayan ise Hadise’nin yakın oyuncu arkadaşı Seda Bakan tarafından olmuş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478