Hbomax - HBO Max ilk tanıtım videosu yayınlandı !

Mayıs ayında ekranlara gelecek olan HBO Max ilk tanıtımını yayınladı. Yayınlanan tanıtım videosunda sevilen bir çok dizi ve film gözüküyor.

Hollywood’un en eski ve en güçlü stüdyoları arasında yer alan ve AT&T tarafından satın alınmasının ardından finansal olarak daha güçlü hâle gelen WarnerMedia, dijital platform alanına girmeye hazırlanan şirketler arasında yer alıyor.

340x1912xnetflix e rakip hbo max tanitildi fiyati ve orijinal dizi filmleri - HBO Max ilk tanıtım videosu yayınlandı !

WarnerMedia’nın geçtiğimiz yıl tanıttığı yeni dijital platformu HBO Max, mayıs ayında yayın hayatına başlayacak. Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi dijital platformlara rakip olacak HBO Max’in açılışı için heyecanlı bekleyiş sürerken, yeni dijital platformdan ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Fragman’da yer alan dizi ve filmler.

Yayınlanan bu tanıtım videosunda HBO Max’te yer alacağına dikkat çekilen yapımlar arasında Friends, The Big Bang Theory, South Park gibi dijital platformların en çok izlenen dizileri, Joker ve Wonder Woman gibi DC filmleri, The Wizard of Oz ve Casablanca gibi Warner Bros. klasikleri, The Matrix ve The Dark Knight üçlemesi gibi unutulmaz filmler ve Game of Thrones, Watchmen, Euphoria gibi HBO dizileri yer alıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478