La Casa De Papel yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı

akp li omer turan buyuk oyunu gordu la casa de papel in tanitimi ikinci gezinin isaret fisegi 448785 5 - La Casa De Papel yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı

La Casa De Papel’in heyecanla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlanmış ve büyük bir ilgi görmüştü. La Casa De Papel yeni sezon 3. fragmanı bugün Netflix tarafından yayınlandı ve yeni sezondan izleyicilerin de yakından tanıdığı ünlü oyuncular La Casa De Papel’in kadrosuna dahil oluyor.

Netflix Türkiye’nin YouTube kanalı üzerinden yayınlanan fragmanda La Casa de Papel’in 3. sezon bölümleriyle 19 Temmuz 2019 Cuma günü izleyici ile buluşacağı açıklandı.

La Casa De Papelin yeni sezon fragmanında bir başka Netflix dizisi olan Narcos’daki Ajan Pena olarak tanıdığımız Pedro Pascal, ve Ajan Murphy olarak tanıdığımız Boyd Holbrook diziye dahil olurken diğer yandan ise Stranger Things dizisindeki Chief Hopper yani David Harbour, dizinin yeni sezonunda yer alacak. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • La Casa de Papel 4.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ? – Kbtmedya1 sene önce
  • […] ve 2. sezonu ile İspanya Kraliyet Darphanesi soygunu yapan ekip 3.sezonunda daha büyük bir amaç için bir araya gelir ve olaylar […]

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478