Leke 3.Bölüm İzle

leke 2 - Leke 3.Bölüm İzle

Leke 3. bölümüyle dün ekranlara geldi. Kanal D’de yayınlanan dizi dün akşam ekranlara geldi. Dizi yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı yayınladı mı diye meraklar oluştu. Leke 3.Bölüm izleme linki ve yeni fragmanı hakkında her şey bu yazımızda.

616x321 lele 4 yeni bolum fragmani yayinlandi mi leke 3 son bolum ozeti kanal d 1556697324081 - Leke 3.Bölüm İzle

Leke dizisi 3. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Leke’nin 4. yeni bölüm fragmanı, son bölüm sonrası en çok merak edilenler arasında yer aldı. Leke’nin 3. bölümünde Cem ve Yasemin aşkı birbirinden etkilendi. Dizinin ilk bölümlerinde Yasemin’in Cem’e olan tavırları sonrası son bölümde yeni bir aşk mı doğuyor, soruları gündeme geldi..

LEKE 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?.

Kanal D’de yayınlanan ve başrollerini Burak Sevinç, Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan, Selen Uçar, Tuğçe Açıkgöz, Selahattin Paşalı, Nurinisa Yıldırım ve Tolga Güleç’in paylaştığı Leke’nin 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanının bu hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor..

LEKE SON BÖLÜM ÖZETİ.

Yasemin, kendisiyle buluşmak isteyip ancak görüşmeye gelmeyen Cem’e çok kızar. Cem’in annesiyle ilgili yaşadığı travmalar Yasemin’e karşı adım atmasına engel olur. Murat’a artık Cem’le görüşmeyeceklerini söyleyen Yasemin, küçük çocuğun iyice hırçınlaşmasına sebep olur. Ablasının Cem’e karşı böyle bir tavır almasını kabul etmeyen Murat ise Cem’e mektup yazar. Yasemin ve Cem, Murat’ın yazdığı mektup sayesinde tekrar bir araya gelir. Yasemin’e karşı kendisini affettirmeyi başaran Cem, Yasemin’e aşık olduğundan artık emin olur..

leke 1 - Leke 3.Bölüm İzle

Murat’ın da ısrarıyla Yasemin ve Cem, birbirlerinden oldukça etkilenmeye başlar. Cem’in, Murat’ı çok sevdiğini gören Yasemin de duygularına karşı gelmez ve Cem’le birlikte vakit geçirmekten hoşlanır. Fakat Yasemin’i takip eden ve gizlice genç kızı izleyen Birkan, Cem’e karşı iyice öfkelenir. Bir diğer taraftan tekneye yapılan baskına dair dosya tekrar açılır. Arda tekrar gözaltına alınır. Bu durumu öğrenen Cem, kardeşinin hatalarını kapatmak yerine kendisine dost olarak görünen aslında arkasından planlar yapan Mehmet’e karşı her şeyi açık oynar. Yasemin ve Cem, tüm zorluklara rağmen mutlu olmayı başarabilecekler mi?.

Leke 3.Bölüm İzleme Linki

Kaynak : Takvim
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478