Locke & Key 1.Sezon Yayınlandı ! Nereden izlenir ?

Locke key - Locke & Key 1.Sezon Yayınlandı ! Nereden izlenir ?

Joe Hill’in çizgi roman serisinden aldığı yeni fantastik dizi Locke & Key yayınlandı ! Peki dizi nereden izlenir, konusu nedir sizlerle.

Netflix, bilimkurgu ve fantastik türdeki yapımlarına yeni eserler eklemeye devam etmekte. Stephen King’in oğlu Joe Hill yapımlı çizgi romandan uyarlanan dizi 10 bölümlük fantastik bir macera bizi bekliyor.

locke and key dizi yayin - Locke & Key 1.Sezon Yayınlandı ! Nereden izlenir ?

The Witcher’i bekleyen izleyicileri boş bırakmamak için ardından iki yeni fantastik dizi yayınlayan Netflix bu boşluğu Ragnarok ve Locke & Key ile kapatmayı hedefliyor gibi. Netflix’in fantastik dizi konularında gündemde kaldığını biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde The Umbrella Academy ile baya bir gündemde kalmayı başarmıştı.

Dizinin konusu nedir ?

İlk 2008 yılında çıkan çizgi roman serisi, çok kısa bir süre içinde sadık okur kitlesine elde etmeyi başardı ve çizgisini korudu.

Joe Hill, kitabın yazarlığını üstlenirken aklında bir korku hikayesi olduğunu ve büyülü şeyler yazmak istediğini belirtti.

Dizinin konusu: Babalarının cinayete kurban gitmesi sonrası Maine’de bulunan eski evlerine dönüş yapan üç kardeşim büyülü hikayesini konu alıyor. Eve döndüklerinde kendilerinde özel güçler bahşeden anahtar bulduklarında, kendilerini bir anda şeytani bir planın içinde bulmaya başlarlar.

Hem fantezi hem de korku türlerini harmanlayan Locke & Key dizisi 7 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Netflix’teki yerini aldı. Dizinin ikinci sezon çalışmaları ise şimdiden başladı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478