Mobil Legends of Runeterra Çıktı ! Nasıl İndirilir ?

LoR - Mobil  Legends of Runeterra Çıktı ! Nasıl İndirilir ?

Riot Games’in bir çok yeni oyun çıkarttığı ve aralarında bulunan Legends of Runettera Mobile çıktı ! Peki nasıl indirilir, nasıl oynanır ?

Bilgisayar versiyonu yayınlanan ve bir çok kişi tarafından ilgi gören Riot Games’in yeni oyununun mobil versiyonu da yayınlandı. LoR şuanda Türkiye dışında test ediliyor. O yüzden Türkiye’ye gelene kadar beklemek zorundayız.

Riot Games, 2009 yılında League of Legends’i çıkartarak dünyaya adını duyurmuş ve e-Spor dalını başlatan oyunlardan olmuştu. Bunun 10 yıl ardından bir çok oyunla daha gündeme gelen oyun şirketi yakın zamanda Legend of Runettera, Team Fight Tactics gibi oyunlar çıkardı.

Mobil Detayları

Uzun süredir mobile’da aktif olması beklenen şirket sonunda adım atmaya başladı ve mobile’da da aktif oluyor. LoL, LoR ve TFT’nin yakın zamanda mobil versiyonu karşımıza çıkacak.

Şu anda iOS ve Android cihazlarda oynanabilen cihaz, Singapur gibi bazı bölgelerde test edilmekte. Yani oyunu App Store ve Google Play Store üzerinden indiremiyorsunuz. 

LoR mobile 1024x576 - Mobil  Legends of Runeterra Çıktı ! Nasıl İndirilir ?

League of Legends evreni olan Runeterra’da geçen Legends of Runeterra; başarınızı becerinizin, yaratıcılığınzın ve kıvrak zekâlılığınızın belirlediği stratejik bir kart oyunu olarak piyasaya sunuldu. Oyunda şampiyonlarınızı seçerek, her biri kendine özgü oynanış tarzına ve taktik avantajlara sahip kartlarla kombinasyonlar yaparak ve büyülerinizi kullanarak rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz.

Bilgisayar’da nasıl indirilir ?

Bilgisayar’da henüz beta sürümünde olan LoR’u indirmek için resmi web sayfasına gitmeniz gerekmektedir. İndirmek için tıklayınız.

Mobil LoR’dan Video

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478