Sex Education 3.Sezon Yayın Tarihi Açıklandı!

rees - Sex Education 3.Sezon Yayın Tarihi Açıklandı!

İlk iki sezonuyla büyük beğeni toplayan, başrollerinde Gillian Anderson ve Asa Butterfield’ın yer aldığı Netflix dizisi Sex Education 3. sezon onayını aldı. 

İlk sezonuyla eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu yorumlar alan Netflix dizisi Sex Education klasik gençlik komedisinden ayrılan hikâye yapısıyla ve başarılı oyuncu performanslarıyla dizi dünyasında büyük ses getirmişti. Seks terapisti olan annesiyle birlikte yaşayan ve istemeyerek de olsa lisesindeki öğrenciler için sırlarını paylaşabilecekleri bir seks terapistine dönüşen Otis’in hikâyesini anlatan dizi; cinsellik, aşk, dostluk, cinsel yönelim, homofobi vb. pek çok konuya değinmesiyle de beğeni kazanmıştı.

Laurie Nunn’ın yaratıcısı olduğu dizinin 2. sezonu geçtiğimiz ay yayınlandı. 2. sezon, izleyicilerden ve eleştirmenlerden farklı yorumlar aldı. Kimileri için 2. sezon tam bir hayal kırıklığı olarak nitelendirilirken; kimileri için de cesurca yaklaşımıyla dikkat çeken bir sezon olarak yorumlandı. Gelen olumsuz yorumlara rağmen dizinin Netflix’te yüksek izlenme oranları, 3. sezonun çekilmesine zemin hazırladı. Nitekim öyle de oldu. Deadline’ın haberine göre Sex Education, 3. sezon onayını almayı başardı.

Dіzіnіn önсеkі іkі ѕеzоnu Осаk dönеmіndе уауınlаnmıştı. Вu nеdеnlе, bіr dеğіşіklіk уаşаnmаzѕа 3. ѕеzоnun Осаk 2021‘dе уауınlаnmаѕı bеklеnіуоr.

Rеѕmі tаrіh аçıklаndığındа ѕауfаmızdа bu gеlіşmеlеrе уеr vеrесеğіz.

Kaynak : https://www.filmloverss.com/netflixin-sevilen-dizisi-sex-education-3-sezon-onayini-aldi/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478