SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ İZLE!SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ NASIL İZLENİR?CİO VARMI?

resim 5 - SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ İZLE!SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ NASIL İZLENİR?CİO VARMI?

BluTV’de final yapan ve izleyiciye veda eden Sıfır Bir dizisi, beyaz perdeye uyarlanıp sinema filmi ile izleyici karşısına çıkacak. Sıfır Bir sinema filminin çekimleri ne zaman başlayacak, film ne zaman yayınlanacak? Cio Cihangir Ceyhan filmde yer alacak mı?Kendisi açıkladı!

BluTV ekranlarında yayınlanan sevilen Adana dizisi Sıfır Bir, geçtiğimiz günlerde yaptığı sezon finali ile bitmişti. Sıfır Bir 6. sezonuyla ekranlara veda ederek izleyicilere bir müjdeli haber gelmiş ve Sıfır Bir’in sinema filminin çıkacağı duyurulmuştu.

Şimdi izleyiciler Sıfır Bir sinema filmini ve oyuncularını araştırıyor. Savaş Satış, Özgür, Cio ve diğerleri Sıfır Bir sinema filminde yer alacak mı? Sıfır Bir dizisinin hayranları Sıfır Bir sinema filminin detaylarını öğrenmek için araştırmalara başladı.

SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ CİO CİHANGİR CEYHAN OLACAK MI?

resim 6 - SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ İZLE!SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ NASIL İZLENİR?CİO VARMI?

Onedio’nun Soru-Cevap etkinliğine katılan Cihangir Ceyhan, kendisi hakkında sorulan sorulara yanıt verdi. Bu sorulardan biri de Sıfır Bir sinema filminde oynayacak mısın? Oldu. Cihangir Ceyhan, Sıfır Bir sinema filminde rol almayacağını açıkladı! 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478