<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Survivor'da Ünlü 2 İsim Diskalifiye Oldu ! - Kbtmedya

Survivor’da Ünlü 2 İsim Diskalifiye Oldu !

Survivorda 2 ünlü isim diskalifiye oldu  - Survivor'da Ünlü 2 İsim Diskalifiye Oldu !

Geçtiğimiz günlerde başlayan Survivor tüm halkın dikkatlerini çekmeyi başardı fakat çok geçmeden Survivor’dan üzücü bir haber geldi.

170220201233411447627 - Survivor'da Ünlü 2 İsim Diskalifiye Oldu !

Survivor eleme oyunları geçtiğimiz gün oynandı ve kaybeden taraf Gönüllüler tarafı oldu. SMS oylamasında Acun Ilıcalı 2 ünlü ismin diskalifiye olduğunu bildirdi.

TV8’de yayınlanan ünlü yarışma programı Survivor’da geçtiğimiz gün ilk eleme gecesi heyecanı yaşandı. Yayınlamaya başlandığı günden itibaren herkesin dikkatini ve ilgisini çeken yarışmadan ilk elenen kim olacağı çok merak ediliyordu.

Gönüllülerden Kim Elendi ?

Eleme yarışmasını kaybeden Gönüllüler’den kimin gideceği merak edilirken Acun Ilıcalı’dan 2 ünlü ismin diskalifiye olduğu açıklaması geldi ve herkesi üzdü. İşte ada konseyi detayları sizlerle ;

Gönüllüler takımından ilk açıklanan kişi Fatma olmuştu. Diğer adayı Ceyhun belirledi ve Ceyhun’un dediği isim Makbule oldu. Diğer adayı ise Cemal Can oldu ve Cemal’in dediği isim Evrim oldu.

Fatma, Makbule ve Evrim arasından biri adaya veda edecekti. Bu isim Makbule oldu.

Ünlüler Takımından Kim Diskalifiye Oldu ?

Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde açıkladığı diskalifiye olan 2 ünlü isimden biri milli basketbolcu Şaziye İvegin oldu. Şaziye İvegin diz kapağı sakatlığı nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu.

AZİYE - Survivor'da Ünlü 2 İsim Diskalifiye Oldu !

İkinci elenen isim ise sakatlığı nedeni ile Uğur Pektaş oldu.

Uğur pektaş - Survivor'da Ünlü 2 İsim Diskalifiye Oldu !
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478