The Witcher 2.Sezon Ne Anlatacak ? İşte Detaylar

the witcher 1 - The Witcher 2.Sezon Ne Anlatacak ? İşte Detaylar

Netflix’in popüler fantastik dizisi The Witcher 2.sezon çekimleri başladı. Peki 2.Sezon ne anlatacak? İşte detaylar sizinle.

the witcher klasik afis - The Witcher 2.Sezon Ne Anlatacak ? İşte Detaylar

2021 tarihinde geleceği söylenilen dizinin henüz bir kesin tarih söylenmiş olduğu değildir. The Witcher dizisinde yeni oyuncuların olacağı belirtildi.

Yeni Sezonda Kimler Olacak ?

Ana kahramanı Geralt rolüyle Henry Cavill, büyücü Yennefer rolüyle Anya Chalotra, Ciri rolüyle Freya Allan ve Jaskie rolüyle Joey Batey seyirciyle buluşacak. Bunların yanı sıra MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren gibi isimler de tıpkı birinci sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da yer alacak. Kadroya katılan iki oyuncu ise Paul Bullion ve Yasen Atour, yeni sezonda Lambert ve Coën adlı iki Witcher’ı canlandıracak.

2.Sezon Ne Anlatacak ?

Andrzej Sapkowski’nin yazdığı romanlardan uyarlanan dizi bilinenlerin üzerine video oyunlarına da kaynaklık ediyor.

Hem Geralt hem de Lambert, Kıta’nın kuzeyinde yer alan Kaer Morhen’deki Kurt Okulu’ndan geliyor. Buna karşın Coën merkezi başka bir bölgede yer alan Griffin Okulu’na ait. Farklı Witcher’ların yer alacak olması, bu okulların arasında ne gibi farklılıkların olduğunu ve farklı okullardan gelen Witcher’ların aralarında ne tür bir ilişki olduğunu bize anlatabilir.

Geralt ve Ciri’nin bir araya gelmesiyle ilk sezonda da birkaç kez atıfta bulunulan Kaer Morhen’i de ikinci sezonda muhtemelen göreceğiz. Kitapta Geralt burada yaşarken Ciri de dövüş eğitimi alıyordu. Bu konuya dair yakın zamanda Ciri’yi canlandıran Freya Allan’dan da ipucu aldık. Instagram hikâyesinde kılıç resmi paylaşan Allen, Cintra Prensesinin ikinci sezonda Geralt ve diğer Witcherlar’dan dövüş eğitimi alacağı fikrini uyandırdı.

the witcher 199x300 - The Witcher 2.Sezon Ne Anlatacak ? İşte Detaylar
Siri

2.Sezon Yayın Tarihi Belli mi ?

Dizi çekimlerine başlanmış olmasına rağmen henüz yayınlanma tarihi belli değil. 2019 Aralık ayında paylaşılan dizinin yeniden aynı şekilde veya 2021 yılının başlarında yayınlanacağı düşünülüyor.

İkinci sezonun ilk iki bölümünü Stephen Surjik, üçüncü ve dördüncü bölümünü Sarah O’Gorman, beşinci ve sekizinci bölümünü Ed Bazalgette, altıncı ve yedinci bölümünüyse Geeta Patel yönetecek. The Witcher’ın ikinci sezon çekimlerinin ağustos ayına kadar devam edeceği bildiriliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478