<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Türkiye'de Korona Virüs Vakası Gittikçe Artıyor ! - Kbtmedya

Türkiye’de Korona Virüs Vakası Gittikçe Artıyor !

Sağlık bakanı 1 - Türkiye'de Korona Virüs Vakası Gittikçe Artıyor !

SON DAKİKA HABERİ ! Sağlık Bakanı Koca Korona Virüs hakkında son dakika açıklaması yaparak vaka ve ölüm sayılarını açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından korona virüs vaka ve ölüm sayılarını açıkladı ve halka evlerinde kalmalarını önerdi.

Bakan Koca açıklamadan önce bu açıklamayı yaptı: “Yeni hayatlar kaybediyoruz. Vaka sayıları artıyor. Fakat mümkün olduğunca çok sayıda test yaptığımız unutulmamalı. Tedavi altına alınmış her hastayla, salgının önünü kesmiş oluyoruz. BUGÜN 9 YENİ VEFAT, 289 YENİ TANI VAR. Evimizde kalalım. Risk almayalım. Hayat eve sığar.”

Fahrettin koca - Türkiye'de Korona Virüs Vakası Gittikçe Artıyor !

Halka evinde kalmasını ve risk almamasını söylemeyi unutmadı. Herkesin evlerinde kalmasını ve en azından taşıyıcı olanların daha çok yaymaması için böyle bir önlem alınıyor.

Bir diğer açıklaması ise bu şekilde idi: ” BUGÜNE KADAR toplam 20.345 test yapıldı, 1.236 tanı kondu, hepsi yaşlı 30 hastamızı kaybettik. Hastalık ülkemizde yokken, “yok” dedik. Şimdi gün gün durumu açıklıyoruz. Şeffaflığımızla sizi tedbire de davet ediyoruz. Tedbirli olalım. Bu ülke, bu tehdide yenik düşmeyecek.”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478