<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi için yeni iddia ortaya atıldı - Kbtmedya

Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi için yeni iddia ortaya atıldı

rees - Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi için yeni iddia ortaya atıldı
rees 1024x583 - Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi için yeni iddia ortaya atıldı

Xiaomi uzun zamandır beklenen modeli sonunda tanıtmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan yeni sızıntıya göre, Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi belli oldu. Telefon için etkinlik düzenlenecekti ancak koronavirüs nedeniyle etkinliğin online olarak yapılması kararlaştırıldı.

Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi sızdırıldı

Xiaomi, uzun zamandır süren bekleyişin ardından iki yeni modelini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro ismiyle tanıtılacak olan telefonların bazı özellikleri daha önceden belli olmuştu. Xiaomi‘nin amiral gemisi modeli performans testlerine girmiş ve canlı olarak görüntülenmişti. Yeni model hakkında birçok detay belli olmasına rağmen resmi duyuru gerçekleşmemişti.

120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak telefonda 108 Megapiksel + 20 Megapiksel + 12 Megapiksel + 5 Megapiksel kamera kurulumuna yer verilecek. Telefon gücünü ise Snapdragon 865 işlemciden alacak.

Playfuldroid isimli portalın paylaşımına göre, Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi 13 Şubat olarak belirlendi. Xiaomi etkinlik düzenleyerek yeni modellerini tanıtmayı planlamıştı. Ancak ülkesinde patlak veren koronavirüs tehlikesinden dolayı bundan vazgeçti. Tanıtımın online olarak düzenlenmesi kararlaştırıldı. Online yapılacak tanıtım için kayıtların 7 Şubat tarihinde başlaması öngörülüyor.

xiaomi mi 10 cikis tarihi belli oldu 2 - Xiaomi Mi 10 çıkış tarihi için yeni iddia ortaya atıldı

Tanıtımın CEO Lou Yuzhou tarafından yapılması bekleniyor. Daha önce tanıtımlar internetten yayınlansa da davetliler olmadan tanıtım yapılması alışılagelmişin dışında olacak.

13 Şubat itibariyle tanıtılacak modeller aynı tarihte satışa da çıkacak. Xiaomi Mi 10 Pro için de ön siparişler 10 Şubat‘ta alınmaya başlanacak. Ön sipariş yapanlar için telefon ücretinde 100 yuan (14,25 dolar) indirim uygulanacak. Telefonun teslimatları ise 18 Şubat tarihinden itibaren başlayacak.

Daha önce üst modelin fiyatı da ortaya çıkmıştı.

Kaynak

https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-10-cikis-tarihi-icin-yeni-iddia-ortaya-atildi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478