<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Xiaomi Redmi ile birlikte ilke imza attı ! - Kbtmedya

Xiaomi Redmi ile birlikte ilke imza attı !

redmi82 - Xiaomi Redmi ile birlikte ilke imza attı !

Parmak izimiz günümüzde çok önemli ve telefonlarda da önem sarf ediyor. Xiaomi Redmi ile hiç bir teknoloji devinin yapamadığını yaptı.

İlk ekran altı parmak izi 2018 yılında piyasaya çıkmış fakat pek başarılı olduğunu söyleyemiyorduk. Apple bunun üzerinde çok fazla miktar para ve AR-GE çalışması yapmış ama olumlu sonuç alamamıştı. Samsung da ise LCD Panel arkasına yerleştirmeye çalışmış, başarılı olamamıştı.

redmi 8 1024x668 - Xiaomi Redmi ile birlikte ilke imza attı !

Görünen o ki günümüzde çoğu kişi tarafından kullanılan ve tavsiye edilen yeni Çinli firma Redmi bunu başarmış ve yakın zamanda telefonlara geleceği düşünülüyor. Redmi’nin başındaki isimlerden biri olan Lu Weibing yaptığı bir paylaşımda ekran altı parmak izi okuma teknolojisinin LCD ekranda nasıl çalıştığını gözler önüne serdi.

Weibing’in bu teknolojiyi test ettiği telefon bir Redmi Note 8 prototipi. Hemen uygulamaya geçmesini bekleyemeyiz ama çok kısa bir süre zarfında bizlerle olacağını düşünüyoruz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/ne-apple-ne-de-samsung-xiaomi-redmi-bir-ilki-basardi-5e6611f632fd4919590178bb
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478