Yeni bölüm izle: Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayında! GoT 3. yeni bölüm fragmanı…

resim 2 - Yeni bölüm izle: Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayında! GoT 3. yeni bölüm fragmanı…

.Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayınlandı. Final sezonuna giren kült dizi GoT, dün gece yine milyonları ekranlara kilitledi. Dünyanın çeşitli bölgelerinden olduğu gibi, Türkiye’den de dizinin hayranları Game of Thrones yeni bölümü izleyebilmek için uykusuz kaldı. GoT yeni bölüm detayı oldukça büyük sürprizler içerirken, henüz izlememiş olan bireyler ‘Game of Thrones 8. sezon 2. yeni bölümü nasıl ve nereden izlenir?’ sorusuna yanıt arıyor. Haberimizin detaylarından Game of Thrones son bölüm bilgisi ile GoT hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

resim1 8 - Yeni bölüm izle: Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayında! GoT 3. yeni bölüm fragmanı…

Game of Thrones’ta 8. sezonun başlaması ile her bölüm merak ediliyor. Game of Thrones 8. sezon 2. yeni bölüm de yayınlandı. Yeni bölümü izleyenler özellikle Arya karakterinin son bölüm başına gelenleri 3. bölüm fragmanı ve 2. yeni bölüm izleme yolları…

Game of Thrones yeni sezon ilk bölümü dünya çapında takip edilirken, 8. sezon 2. bölümü büyük heyecanla bekleniyordu ve yayınlandı. Henüz ilk bölümü izleyemeyenler Game of Thrones yeni sezon nasıl izlenir sorusuna yanıt ararken, yeni bölümü bekleyenler ise Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanını araştırıyor. Game of Thrones’un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. İşte Game of Thrones izleme yolu ve 8. sezon 2. bölümü ne zaman sorusunun cevabı…

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones’un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ertesi akşam olacak.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478