<script data-ad-client="ca-pub-3240933474994719" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> Yeni Dizi Öğretmen Sosyal Medyanın Dilinde ! - Kbtmedya

Yeni Dizi Öğretmen Sosyal Medyanın Dilinde !

retmen - Yeni Dizi Öğretmen Sosyal Medyanın Dilinde !

3 gün önce Fox’ta yayınlanan yeni dizi Öğretmen bütün sosyal medyanın diline ve gönüllerine dolaştı. İlk bölümüyle sevilen diziyi herkes konuşuyor.

Dizinin baş rolünde olan İlker Kaleli tarzı ile La casa de papel deki Profesör’e benzetildi. Uzun zamandır piyasa da olmayan gençlik dizileri hasreti sonunda sona ererek güzel bir proje ile karşımıza geldiler.

İntihar eden Rüya ile Akif öğretmen ve eşi arasında nasıl bir bağlantı olduğunu çözmeye çalışan izleyiciler diziyi ilk bölümden Twitter’da trendlere soktular.

İzleyiciler hayran kaldı

İlk bölümündeki olay akışı ve heyecanlı ortamı ile izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizi Öğretmen gençler ve izleyicilerin çoğunluğu tarafından çok büyük ilgi gördü. Günümüzdeki gençlerin davranış ve tutumlarına dikkat çeken dizi, başrol oyuncusu İlker Kaleli’nin muhteşem performansıyla izleyicilerden tam not aldı .

ogretmen dizisi ilk bolumden cok begenilince 12981992 2423 m - Yeni Dizi Öğretmen Sosyal Medyanın Dilinde !

Sosyal Medya Gündeminde

Bir çok farklı diziye benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli’yi, La casa de papel adlı dizideki Profesör’e benzemesi herkesi daha da meraklandırdı. Oyunculuğu Profesör ile çok uyuşan Akif Öğretmenin Twitter’da bir çok kişiden yorum almayı başardı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478